موقعیت لوتوس به معنی مهندسی منسجم می باشد.

 

لوتوس یک شرکت منحصر به فرد است. از همان ابتدای بوجود آمدن کمپانی، متفاوت بودن این خودرو در بخش مهندسی گنجانده شده که بسیار محسوس بوده است. جدا از پیروزیهای پی در پی و جوایزی که در اسپورت کار لوتوس به خاطر ذات مهندسی این خودرو کسب شده، از آزمایش های اولیه ماشین و مارک وان (خودرو ساخت کمپانی لوتوس در سال 1948) تا آخرین مدل های الیز، اوورا و ‏اگزیج، کارآمد، این مهندسی استادانه، چالاک به تمرکز بروی عملکرد بوده که این امر توسط کمپانی های بیشماری تصدیق و تایید گردیده است .

 

سه محور متفاوت و مجزا از توانایی های گروه لوتوس به شرح زیر می باشند:مهندسی لوتوس

  1. ساختار سبک
  2. عملکرد کارآمد
  3. رانندگی دینامیک

 

 

مهندسی لوتوسبا توجه به تاریخچه آن، شرکت توسط آقای کالین چپمن، با این اظهار وی، شروع شد: "اگر برنده نمی شوید، تلاش نمی کنید"، او به موفقیت در رشته های مرتبط با وسایل نقلیه توجه داشته است. گرچه وی در سال 1982 در گذشت، محدوده کار وی همچنان در صنعت جهانی خودرو با اهمیت می باشد. نظر و جنبه های آقای چپمن روش امروزی کمپانی لوتوس را شکل می دهد.

 

 

 

 

ماشین های لوتوس

همان طوری که در این وب سایت مطالعه می کنید، آخرین مدل های لوتوس شامل همان مهندسی منسجم با ایده ذاتی و قدیمی کمپانی لوتوس می باشد. لوتوس ماشین های اسپورت را تولید می کند که باعث تحریک روحیه، هیجان روح و افزایش توانایی ها می شود. خودروهای لوتوس به خاطر داشتن قابلیت های دینامیکی ، ساختار محکم و عملکرد بالا در تمام شرایط و سطح کارایی بی نظیر شناخته شده هستند. همگی خودروهای لوتوس در ذات برای فعالیت و لذت بردن از رانندگی ساخته شده اند و در ساختار برای افزایش سطح رانندگی خالصانه تولید شده اند. شرکت در بخش تحقیق و توسعه تنها به راه حل های محدود تکیه نخواهد کرد تا پرچم عالی بودن را برای مشتریان خود نشان دهد.لوتوس مرحله به مرحله محصولات خود را در بازارها تولید می کند.

 

 

مهندسی لوتوس 

 

سبک وزن در طراحی

 

مورد دیگر که توسط پایه گذار لوتوس بر آن تاکید شده: سبک بودن می باشد. چپمن می دانست که وزن درست، وزن سبک است.

بسیاری از شرکت های تولیدی، در تلاش به جهت کاهش ضایعات هستند و در راستای قوانین مصرف توسط دولت های مختلف کمپانی ها به دنبال کاهش مصرف و توسعه فرآیندهای خود می‏باشند تا به این هدفها دست یابند. لوتوس در روش ترکیب ساختاری سبک وزن و انسجام آنها عمیق مطالعه کرده که به خودی خود مصرف و ضایعات را به شدت کاهش داده است.

از آنجایی که لوتوس نیز به فناوری و فرآیندها وابسته می باشد، برنامه های علمی این شرکت مزایای مهمی به مشتریان بخشیده. دانش و تخصص این شرکت در زمینه های کامپوزیت و ساختار های متالیک به وزن سبک باعث جلب رضایت تقاضاهای کوچک و بزرگ شده است . لوتوس به کارآمدی بیشتر در تمام زمینه های تولید و تخصص متعهد می باشد.

با این حال شایان ذکر است که لوتوس به نام تجاری و ویژگی های ذاتی کمپانی توجه بسیاری دارد و سعی دارد در زمینه های طراحی و اتصالات خودرو فعالیت خلاقانه داشته باشد. توسعه مهندسی لوتوس فقط به خودروهای فرمول یک ختم نمی شود، کمک فنرهای فعال که هر یک متمایز از یکدیگر فعالیت می‏کنند یا موتورهای چندگانه Multi Valve engine از تکنولوژی هایی هستند که توسط کمپانی لوتوس به دنیا عرضه گشته اند بدون نیاز به نیروهای انسانی خارج از کمپانی لوتوس.

 

مهندسی لوتوس 

 

کارایی بدون خطر

 

روش های مهندسی لوتوس شامل بهره وری مکانیکی با علاقه و توجه به واحد تولیدی، مهندسی پلت فرم ها، طراحی زیبا، آیرودینامیک و رانندگی ایمن می باشد. در کار با نیروهای با انگیزه، هدف آن کاهش تاثیرات زیست محیطی اما نه هزینه عملکرد بالا می باشد.

شرکت در این زمینه کارآمد می باشد و به محصولات خام تامین شده ارتباط می یابد، مهندسان آن همیشه مسیر های کارآمدی در ادغام اصول مهم و اولیه می باشند. مصرف سوخت جزئی می باشد، زیرا لوتوس قبلا تلاش کرده است تا بنزین، دیزل و گاز و سطح عملکرد برقی را ایجاد کند. که اهداف مقرون به صرفه و اقتصادی را برآورد کند.

در بازار جهانی به دنبال سطح ایمن در قدرت بدون کاهش منابع سوخت فسیلی می باشد. لوتوس یک وسیله نقلیه با فناوری های ترکیبی و برقی می باشد. موارد بسته بندی، سیستم های کنترل و طراحی نرم افزار ها و نیاز های تولیدی را در بر می گیرد. لوتوس به بسیاری از ویژگی ها، روابط ماشین - انسان پاسخ داده است.

لوتوس به تنهایی به عنوان گروه آزمایشی کار می کند، طراحی کامپیوتر و سیستم های مهندسی، ساخت بخش های سه بعدی، صدا، لرزه و کنترل از ویژگی های این شرکت می باشند. مهارت شرکت بسیار گسترده می باشد. بخش اصلی ارائه راه حل های نوین و مهندسی دقیق می باشد.

لوتوس طیف وسیعی از موتور های تحقیقاتی را با مشارکت فعال و حمایت از نیروی کاری مهندسی و ماهر ایجاد کرده است.

 

مهندسی لوتوس

 

رانندگی

 

یقینا رانندگی دینامیکی و مهندسی به هم مربوط می باشند. رانندگی ماشین اسپورت لوتوس با بازخورد مثبت، توجه به وزن و کیفیت فنر بندی همراه خواهد بود.با تجربه مناسب و کنترل های جزئی و اصلی، می توانید مطمئن باشید که شاسی آن به خوبی کار می کند. لوتوس می تواند هنر و علم را با موفقیت ترکیب کند تا روی خاصی را ارائه دهد. هر بخش بهینه سازی و مشخص شده اند. وجحه لوتوس بر اساس علاقه و تجربه شصت ساله می باشد که شامل طراحی های بی نظیر، نوآوری و اثبات مثبت است می تواند انتظارت را برآورده کند. لوتوس هیچ وقت مشتریان خود را نادیده نگرفته و نخواهد گرفت. لوتوس شرکتی است که جایگاه خود را در محیطی که به سرعت در حال تغییر است را می داند.