ژان مارک گالس
گروه لوتوسژان مارک گالس به عنوان مدیر اجرایی گروه لوتوس در مه 2014 به این گروه که زیر مجموعه کمپانی پروتون از مالزی است، پیوست. آقای گالس که اصالات وی از لوکزامبورگ است کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه امپریال Imperial College ، در رشته مدیریت اخذ کرد و از دانشگاه کارلسروهه University of Karlsruhe در آلمان در رشته مهندسی مکانیک مدرک کارشناسی ارشد گرفت.

گالس یک فرد صنعتی شناخته شده است وی در تولیدگنند گان جهانی خودرو از جمله اتومبیل های سیتروئن و اتومبیل های پژو موقعیت های مهمی داشت و در دایملر ای جی، جنرال موتورز و فولکس واگن ای چی نیز از مقامات ارشد بود. گالس شخصا در بیست و سوم سپتامبر 2014 (1 مهر 1393) اعلام کرد که با اطمینان به همکاری با میهن عزیزمان ایران اعتقاد دارد.

طرفدار همیشگی لوتوس، ژان مارک گالس در لوکزامبورگ در سال 1974 با پدرش وارد فروشگاهی در لوکزامبرگ شد وی لوتوس الیت را به عنوان خودرو مورد علاقه اش در میان خودروهای آن فروشگاه لوتوس به یاد می آورد. وی عقیده داشت که تنها راه بهینه کردن ماشین های همتراز لوتوس سبک تر و سریع تر کردن آنها می باشد.

نام تجاری لوتوس
تعریف کمپانی لوتوس یکی از ساده ترین کارها در جهان می باشد. لوتوس یعنی هر آنچه که انجام می دهیم جهت رسیدن به وزن سبک تر همراه با استحکام و با نگاه به سادگی. ذات شرکت حول محور توسعه، اصلاح و دسترسی می باشد. در صورتی که این عناصر بتواند به عنوان بخش های طبیعی، زنده و حیاتی کمپانی اجرا شود نتیجه اش محصولات لوتوس خواهد بود.در صورتی که شما به بررسی وسایل موتور ی که در کارخانه تولید شده است می پردازید، یا به مهندسی پیشرفته ای که مشتریان بین المللی لوتوس آن را تایید کرده اند فکر می کنید، توجه بفرمایید که در طول سالها تولیدات لوتوس بر مبنای خلوص و سادگی بنا شده است.
می توانید ما را به گونه های مختلف توصیف کنید. از جالب توجه و جمع و جور تا پر هیجان و تند رو. با این حال، شما در بین افراد باهوش، شوخ طبع و یا حتی تک بعدی هستید که ما را توصیف می کنند. این ویژگی های نامبرده ای هستند که لوتوس را شکل می دهند، از اولین روزها در قهرمانی شمال ، تا وضعیت فعلی، به عنوان یکی از مشهور ترین نام های تجاری ماشین در رده و کلاس خود می باشد.

با گذشته ای پر افتخار، نمی خواهیم وقت خود را صرف انعکاس گذشته لوتوس کنیم.اینکه شما توجه به رشد لوتوس دارید یا غیره پیشنهاد می کنیم هم راستا با ما پیش روید. توانایی و انعطاف پذیری ما، هدف ما، سبک و فناوری جایگاه ما را نشان می دهد. شما ما را دوست دارید و ما به آنچه انجام می دهیم علاقه مند هستیم. این توصیف لوتوس است. هدفمند و ساده.

گروه لوتوس

گروه لوتوس موتور اسپرت لوتوس

موتور لوتوس، وسایل نقلیه را برای مسابقات ‏GT با اوورا GX GTC. GT4. GTS  توسعه و ساخته و ماشین های پر قدرت مانند Exige V6 cup, Exige Cup R,  ELISE Car را طراحی کرده اند. تیم (فرمول یک) F1 لوتوس همچنین در رنگ سیاه و طلایی در رقابتها شرکت می‏کند.
موتور لوتوس فعالیت های موتورسواری و اتوموبیلرانی لوتوس را انجام می دهد.

پیست تست لوتوس که در واقع منزل موتور لوتوس و آکادمی رانندگی است، نزدیک به دفتر اصلی در ‏Hethel واقع شده است. این پیست در سال 2011 بازسازی شد.

گروه لوتوس

مهندسی لوتوس

مهندسی لوتوس ارائه دهنده خدمات جامع و متنوع در خدمات مشاوره ای به بسیاری از ‏OEMS و  تامین کنند گان درجه یک می باشد وهمچنین مشاور مهندسی خودرو در سطح بین المللی می باشند.
لوتوس تسهیلات و تشکیلات جهانی در کشورهای مالزی، چین دارد و همچنین دارای دفتر کار در ژاپن می باشد. لوتوس یک شرکت با فناروی پیشرفته و جهانی می باشد، به رانندگی در زمینه فناوری ماشین های لوتوس و مهندسی به مشتریان خود متعهد می باشند، این کمپانی همچنین در زمینه های مانند وسایل ترکیبی، الکتریکی و  سوخت های تجدید پذیر تحقیق می کنند.

فروشگاه لوتوس در مرکز شریعتی
فروشگاه لوتوس در مرکز شریعتی میزبان مجموعه ای از پوشاک مخصوص رانندگی، چمدان، هدیه، اسباب بازی، و کلکسیون می باشد- علاقه مندان می توانند از این فروشگاه به منظور خرید برای خود یا اشخاص علاقه مند به خودروهای لوتوس یا دوستداران رانندگی دیدن فرمایند.

همچنین، علاقمندان به فرمول یک ‏F1 می توانند ساعتها در فروشگاه وقت سپری کنند.

 

گروه لوتوس