فراتر از شرایط معمولی.

فوق العاده بودن.

به چالش کشیدن، جایزه و فرصت های شغلی متنوع برای افراد فوق العاده.

اگر شما دنبال یک چیز منحصر بفردی هستید، دیگر دنبالش نگردید چون شما پیداش کردید."با بیش از 60 سال فعالیت در صنعت نوآوری خودرو لوتوس که بهترین ماشین های ورزشی یا اسپورت را ارائه می دهد. همچنین مشاوران مهندسی خودرو و متخصصصان طراحی از رشد و نوآوری محصولات و قدرت فناوری بالا استفاده می کنند. تقویت بیشتر توانایی های مان با جذب و حفظ کارمندان با استعداد می باشد که به ما در ساختن نام تجاری لوتوس کمک کرده اند.
ما نوین می باشیم و همه تلاشمان را می کنیم تا بهترین ها را به مشتریان بازارهایی که به سرعت در حال تغییر می باشند ارائه دهیم. در صورتی که دارای مهارت های خاص، استعداد و تجربه اید و می خواهید در آینده با ما کار کنید، چرا الان درخواست نمی دهید؟
در گروه لوتوس، از شما حمایت خواهیم کرد، موفقیت های مداوم در سازمان به تعهد و توانایی کارمندان بستگی دارد. به شما بهترین فرصت برای توسعه مهارت ها و دانش در مدیریت شغل تان را می دهیم و به تمام چالش های تجاری شما پاسخ می دهیم.
از اینکه شما در ماشینی می نشیند که ما طراحی کرده ایم، می خواهیم شما را به استفاده از ماشینی که طراحی کرده ایم سوق دهیم بنابراین این به شما مربوط می شود تا کنترل را بگیرید. به شما فرصت ها و منابعی را ارائه می دهیم که در تعهد و رانندگی نیاز خواهید داشت.
می توانید از فرصت ها و ابزارهایی که در طول حرفه ی خود در گروه لوتوس کسب کرده اید در آینده استفاده کنید مانند آموزش داخلی و خارجی، مدارک حرفه ای، کار مربیگری و نظارت.
برای آخرین اخبار و به روز رسانی ها می توانید ما را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید."


ارسال رزومه


*
*
*
*
captcha
 
ما را دنبال کنید :