12 شهریور 1396

یک نقطه عطف عمده در تاریخ گروه بین المللی لوتوس ، این شرکت در سال مالی 2016/17 برنامه را به اتمام می رساند. لوتوس در این سال با EBITDA مثبت £m 2.0، یک دستاورد مهم را  در مقایسه با سال 2015/16 که ضرری حدود  £ m 16.03  EBITDA بود بدست آورد.

یک نقطه عطف عمده در تاریخ گروه بین المللی لوتوس ، این شرکت در سال مالی 2016/17 برنامه را به اتمام می رساند. لوتوس در این سال با EBITDA مثبت £m 2.0، یک دستاورد مهم را  در مقایسه با سال 2015/16 که ضرری حدود  £ m 16.03  EBITDA بود بدست آورد.
همچنین بهبود قابل توجهی در سود قبل از مالیات به وجود  آمد . از یک زیان £ m 41.2 در 2016/2015 به سود £ m 11.2 در سال 2017/2016، شرکت با  ثبت سود پیش از بهبود مالیات £ m 10 در نیمه دوم سال مالی 2017/2016 در مقایسه با شش ماه اول سال پیش بینی می شود که لوتوس به مرحله بعدی توسعه کسب و کار و بازگشت به سال مالی سود قبل از مالیات در سال مالی سال جاری 18 20متکی می شود.


لوتوس با تمرکز بر نقاط قوت اصلی خود و ارزش های مهندسی و برند اصلی، در حال حاضر قوی ترین مدل خودرو های خود را  تولید می کند و نتایج را برای سرمایه گذاری های آینده و توسعه مدل های جدید هموار می کند. اخیرا شرکت محصولات خود را در بازارهای جدید از جمله ایالات متحده راه اندازی کرده است و نمایندگی های جدیدی را در سراسر جهان باز کرده است که از 138 نمایندگی فروش در سال 2014 به 215 نمایندگی  افزایش یافته است.
Jean-Marc Gales، مدیر عامل شرکت اعلام کرد: "این یک لحظه ی افتخار برای لوتوس است و به اندازه کافی دستاورد خوبی است که کار سخت کارکنان ما را نشان می دهد. سودآوری بسیار خوبی که همراه با افزایش درآمد بدست آورده می شود بدین معنی است که برای اولین بار در طول سالهای فعالیت خود ، در حال حاضر یک کسب و کار خودکفا و پایدار است.


مسیرپیش رو برای لوتوس
علاوه بر ماشین های لوتوس و مهندسی لوتوس، شرکت لوتوس که دفتر مرکزی آن در نورفولک واقع شده است با دارا بودن  850 کارمند در سراسر جهان، کیفیت را بهبود می بخشد، هزینه ها را کاهش می دهد و حاشیه ها ی سود  را افزایش می دهد که در طول سال ها بهترین عملکرد پایدار را برای کسب و کار به ارمغان می آورد.


بخش مهمی از بازگشت به سودآوری ، معرفی مدل های جدید خاص  است که براساس معماری مشهور لوتوس طراحی شده است. بازتاب  این چرخش تئوری فعالیت ، این است که نه تنها سریع تر و متمرکز تر از نسل قبلی اتومبیل های لوتوس است؛ بلکه پایه ای از رویکرد لوتوس به مهندسی هوشمند می باشد . از مدل جدید لوتوس الیس، از جمله Elise Sprint 220، به Exige Cup 380 و لوتوس Evora GT430 با قدرتمند ترین سری جاده ای خود  است، هر کدام به وضوح نشان دهنده جاه طلبی این شرکت برای آینده است.
Jean-Marc Gales  همچنین افزود:"ما از سه سال گذشته یک کسب و کار مؤثر و کارآمد را کشف کرده ایم، جایی که ما در حال به دست آوردن اتومبیل های سوپر اسپورت  جدید و در شرایط سازگاری با فرصت  های بازار هستیم.

 

Source:http://www.lotuscars.com/news/corporate/lotus-delivers-radical-financial-turnaround

 

آخرین-اخبار-و-رویدادها آخرین-اخبار-و-رویدادها آخرین-اخبار-و-رویدادها