30 فروردين 1396

جدید ترین خودروی لوتوس اگزیج با نام اسپورت 380 یکی از خشن ترین و سریعترین خودورهای لوتوس است.

جدید ترین خودروی لوتوس اگزیج با نام اسپورت 380 یکی از خشن ترین و سریعترین خودورهای لوتوس است که با توجه به شتاب فوق العاده و وزن بسیار پایین که همواره خط مشی کمپانی لوتوس برای تولید خودروهایش بوده توانسته در رقابت با سوپر اسپورت های خیابانی جایگاه بسیار بالایی برای خود به ارمغان بیاورد.

وزن خشک خودروی لوتوس اگزیج 380 اسپورت جدید تنها 1066 کیلوگرم است و نسبت اسب بخار به وزن این خودرو عدد بی نظیر 352 اسب بخار بر تن می باشد که رسیدن به این عدد را مدیون تکنولوژی سبک وزنی خود می باشد. این هیولای خیابانی می تواند تنها در 3.5 ثانیه به 100 کیلومتر در ساعت برسد و در نهایت سرعت 300 کیلومتر در ساعت می تواند اوج لذت رانندگی سریع را به شما انتقال دهد.


قدرت خودروی لوتوس اگزیج اسپورت جدید 375 اسب بخار و نهایت گشتاور هم 410 نیوتن بر متر است که باعث می شود زمانی که پای خود را روی پدال گاز فشار می دهید بهترین هیجان رانندگی را احساس کنید .تمام بدنه خودرو از فیبر کربن و کامپوزیت ساخته شده است وهمین امر باعث می شود لوتوس اگزیج اسپورت 380سبکی بی نظیر وهندلینگ فوق العاده ای داشته باشد .


غرش صدای پیشرانه قوی لوتوس اگزیج 380 از لحظه روشن شدن خودرو و شتاب گیری کاملا راضی کننده است و روح این سوپر اسپورت لوتوس را بیشتر به سرنشینان منتقل می کند .


در نمونه دنده ای سیستم جعبه دنده که طبق روش سنتی و جذاب لوتوس قابل دیدن است خود باعث می شود که حس خاص رانندگی با این سوپر اسپورت دو چندان شود .


رینگ های 17 و 18 اینچی کاملا فورج شده و فوق سبک به همراه کالیپر ترمزها و دیسک های خنک شونده  که همه از برند AP RACING  هستند باعث می شود که بیشترین امنیت را در هنگام ترمز زدن برای این سوپر اسپورت سریع لوتوس به ارمغان بیاورد .

 

 Source : http://www.lotuscars.com/news/engineering/lotus-exige-sport-380-supercar-killer
 

آخرین-اخبار-و-رویدادها آخرین-اخبار-و-رویدادها آخرین-اخبار-و-رویدادها