26 ارديبهشت 1395

جمعه بیست و نه آوریل 2016 – ساعت: 8:00 لوتوس Kontz Luxembourg رسماً درهای خود را باز کرد. 

•    نماینده پیشتاز گروه لوتوس فعالیت خود را در "گراند دوچی"  واقع در لوکزامبورگ افتتاح کرد.
•    این نمایشگاه توسط مدیر عامل شرکت لوتوس "آقای ژان گالس" در یک مراسم شبانه مورخ 28 آوریل 2016 برگزار گردید.
•    طیف کاملی از کلیه مدل های لوتوس در دسترس بود، از قبیل: Elise، Exige، Evora و 3-Eleven.

- مدیر عامل شرکت لوتوس ، ژان مارک گالس، در افتتاحیه نمایشگاه جدید Kontz واقع در لوکزامبورگ

نمایندگی جدید لوتوس (Kontz لوکزامبورگ) در سایت جدیدی که به تازگی توسعه یافته است بر روی کد 128(محلی) واقع گردیده است.
Route De Thinoville واقع در لوکزامبورگ خانه ای است برای دهها خودروی لوتوس با طیف گسترده ای از کلیه مدلهای تست درایو که شامل "Sport Elise S"، و  مدل "220 Sport"  و سریع ترین  خودروی  اسپرت  جهان،"Sport Exige 350" و نیز سریع ترین خودروهای شرکت لوتوس "Evora 400" و نیز ابر اتومبیل فروتن "3-Eleven".
در مراسم افتتاحیه نمایشگاه جدید، جناب آقای ژان مارک گالس، مدیر ارشد اجرایی گروه لوتوس ، بیان کرد: زمانی که مبحث عملکرد بالا در کنار خودروهایی با قابلیت مطلوب مطرح می شود، لوتوس استاندارد های لازم را اجرا می کند و امروزه خط تولیدی قوی تر و پرقدرت تر از گذشته داریم. لوتوس تاریخچه ای بسیار قدیمی در لوکزامبورگ دارد و این شرکت توانایی ایجاد شور و اشتیاق زیادی برای مشتریان را دارد.
ژان مارک گالس ادامه می دهد: این شور و شوق که همراه با  دانش و آگاهیست توسط Benji Kontz و گروهش به ارمغان آمده است. کسانیکه نگاه دقیق و حرفه ای دارند و شهرت خوبی در زمینه ی ارایه خدمات و پشتیبانی استثنایی به مشتریان داشته اند.
Benji Kontz بیان کرد: این بزرگترین افتخار برای ما در نمایندگی جدیدمان در لوکزامبورگ است. لوتوس علاوه بر یک نام تجاری یک میراث بزرگ بوده و مهمتر از آن، پتانسیل عظیمی برای رشد را داراست. ادامه کار ما با اهداف جدید و متمرکز بر روی این برند تجاری اروپایی  همراه خواهد بود.

- نمایشگاه لوتوس در Kontz لوکزامبورگ

نمایشگاه جدید گنجایش و پتانسیل نمایش ده دستگاه در فضای مدرن اروپایی را دارد که در آن مشتریان و طرفداران فرصت یادگیری بیشتری در مورد وزن سبک خودروهای اسپرت، نام تجاری و میراث پرمحتوا و غنی این برند را دارند.
گروه آرنولد کونتز، کسانیکه نزدیک به یکصد سال به تجارت خود در لوکزامبورگ مشغول هستند، اعلام کردند: در ماه دسامبر بر روی چهار برند خودرویی اروپایی دیگر تمرکز خواهند کرد.  

 

آخرین-اخبار-و-رویدادها آخرین-اخبار-و-رویدادها آخرین-اخبار-و-رویدادها