18 دی 1394

خیاط، خودروهای لوتوس را مطابق با نیازمندیهای شخصی مشتریان می سازد. ساخته شده توسط تیم طراحی لوتوس و قابل استفاده برای  خودروهای نسل جدید و قدیم.

.  خیاط، خودروهای لوتوس را مطابق با نیازمندیهای شخصی مشتریان می سازد.
.  ساخته شده توسط تیم طراحی لوتوس و قابل استفاده برای  خودروهای نسل جدید و قدیم.  
آپشن های مهیج مربوط به کابین داخل و طراحی بیرون خودرو دارای جزییاتی ظریف به همراه گستردگی و وسعت شخصی است.

با تامل و درایت صاحبان لوتوس مجموعه ای  گردآوری  شده است  که توسط آن، سرویس جدیدی  از انتخابات  انحصاری و خاص خودروهای اسپرت لوتوس طبق نظرات مشتریان طراحی و ارایه می گردد. تلفیق ساخت و ساز اصیل اروپایی به همراه طراحی مدرن، شاهکار برجسته ای از خلق یک اثر را به ارمغان می آورد همچنین بخش خدمات امکان ارایه مجموعه کاملی از ترکیب بندی رنگی را فراهم می آورد.
برنامه ریزی و طرح کلی که توسط تیم طراحی لوتوس توسعه یافته است، بر مبنای تصورفرد از دیدگاه و نقطه نظر خود در مورد سفارش خودروی مربوطه می باشد. کلیه این خدمات، خودروی شما را به یک سوپر اسپرتی بی رقیب تبدیل میکند.
آقای جان مارک گالس مدیر عامل تیم لوتوس می گوید: در گذشته تعدادی از خودروهای سفارشی را که بر مبنای انتخاب های شخصی مشتریان بود را خلق کردیم. خلق این خودروهای خیره کننده توسط تیمی از صنعتگران ماهر و هنرمندان توانمند این عرصه به مرحله  طراحی و تولید و عرضه رسید که توانمندی و خبرگی آنها در به وجود آوردن خودرویی منحصر به فرد برای متقاضیان بسیار استادانه بود.
هم اکنون مشتریان به دنبال این خدمات، که بتوانند طبق سلیقه های شخصی خودروی خود را انحصاری کنند، می باشند.
به وجود آوردن لوتوس شخصی به عنوان یک خودروی جدید برای مشتریان محلی، می تواند یک برتری خاص برای نمایندگان این کمپانی باشد.
شرکت ایلیا موتور به عنوان تنها نماینده رسمی خودروهای لوتوس در ایران پس از دریافت مشخصات فنی و آپشن های انحصاری که توسط مشتریان انتخاب می شود می تواند این خودرو ها را ظرف مدت کمتر از 72 روز تحویل مشتریان دهد.

رنگهای انحصاری بدنه لوتوس
به عنوان اولین قدم برای شخصی سازی خودرو، رنگ هر لوتوس انتخاب مهم و حساسی هست. لوتوس انحصارا  پیشنهادهای فوق العاده ای در زمینه های مختلف رنگ از جمله رنگ هایی که رنگ و بوی مسابقات را دارند به همراه نقاشی های مدرن به خریداران عرضه می کند .این رنگ ها شامل رنگ هایی مثل رنگ آبی اسکس ، برجستگی اجزای کلیدی از قبیل، آیینه های درب، عایق بندی ها، بال ها و اسپویلرها، لوگوهای روی بدنه می توانند در رنگ های مختلفی چون سفید، زرد، قرمز یا مشکی می تواند می باشد.
خطوط رنگی بکار رفته در پک اسپرت در چهار رنگ کلیدی براق ارایه می شود که این رنگ ها در سه نوع مختلف: خطوط راه راه، یکپارچه و نامتقارن که همگی القا کننده حس یک خودروی سوپر اسپرت می باشند.
پنل سقف و آیینه ها را می توان با طرحای گرافیکی مختلفی چون پرچم ملی کشورهای مختلف تزیین کرد تا نگاه نمادین بیشتری به خودرو داده شود.


تزیینات داخلی
فضای داخلی کلیه خودروهای لوتوس به طرز ماهرانه ای طراحی شده اند. پنج رنگ پیشنهادی چرم داخل و چهار رنگ داخلی دیگر در همه مدل ها گویای این قضیه می باشد.

توانایی بازار

لوتوس های انحصاری در همه مدل های کمپانی لوتوس قابل سفارش است حتی مدل جدید 3/11 ، که جدیدترین نوع خودروی جاده وشهر فوق سریع کمپانی لوتوس ، که شامل بازه ی بسیار زیادی از آپشن های موتوری است که باعث می شود معیار های اوتومبیل رانی را تغییر دهد.  لوتوس انحصاری همچنین برای تمام مشتریان در اروپا و دیگر نقاط جهان آماده سفارش می باشد.

 Source : http://www.lotuscars.com/news/engineering/make-your-mark-lotus-exclusive

آخرین-اخبار-و-رویدادها آخرین-اخبار-و-رویدادها آخرین-اخبار-و-رویدادها