22 آبان 1394

خودروسازی لوتوس تنها خودروسازی است که در نمایشگاه ساعت های خاص شرکت کرد و باعث شد که بازدید کنندگان بسیار متعجب شدند.

خودروسازی لوتوس تنها خودروسازی است که در نمایشگاه ساعت های خاص شرکت کرد و باعث شد که بازدید کنندگان بسیار متعجب شدند. کمپانی لوتوس مفتخر است که دو مدل خاص و کاملا منحصربه فرد خود را که به صورت کاملا دست ساز هستند را در معرض نمایش گذاشتند.

مدل های بی نظیر و تکرارنشدنی لوتوس اورا400 و همچنین مدل فوق العاده  لوتوس اگزیج کلاب ریسر.

جان مارک گیل ، مدیرعامل لوتوس در این باره گفت : ما بسیار خرسندیم که عضوی از این گردهمایی بزرگ هستیم که باعث شد دو تا از ماشین های دست ساز فوق العاده  ما  نظر بینندگان را به خود جلب کند .

تمام خودروهای ما توسط نقاشان حرفه ای رنگ شده می شود و همین طور از بهترین چرم اسکاتلندی در داخل خودرو استفاده  شده است ، هر بخشی از پروسه تولید یک نمونه فوق العاده از غرور و جذابیت است .

 

لوتوس اورا 400

لوتوس اورا 400 ترکیبی است از پیشرانه و قدرت فوق العاده لوتوس به همراه هندلینگ و سبک وزن بودن لوتوس که همواره تخصص لوتوس بوده است . همین امر باعث بهتربن توان خروجی شتاب و حس خالص رانندگی را به همراه دارد. وزن خودروی لوتوس 1395 کیلوگرم بودهو همین امر با کمک موتور پر توان خود می تواند به نهایت سرعت 300 کیلومتر بر ساعت برسد .شتاب اورا 400 هم تنها 4.1 متر بر مجذور ثانیه می باشد .

لوتوس اگزیج کلاب ریسر

با کمک شاسی آلمنیومی فوق سبک این سوپر ماشین و موتور فوق العاده  جادوی هندلینگ و شتاب کمپانی لوتوس است این خودرو می تواند با شتاب 3.8 و نهایت سرعت 170 مایل بر ساعت برسد.
خودروی ما 1161 کیلوگرم بیشتر وزن ندارد و در سرعت 100 مایل بر ساعت می تواند 42 کیلوگرم نیروی هوا را خنثی کند.

 

Source: www.lotuscars.com/news/corporate/lotus-presents-salonqp-fine-watch-exhibition

 

آخرین-اخبار-و-رویدادها آخرین-اخبار-و-رویدادها آخرین-اخبار-و-رویدادها