06 مهر 1394

تیم فرمول 1 لوتوس در مسابقات گرند پریکس ژاپن خوش درخشید و برای اولین بار از سال 2013 و مسابقات هند توانست هر دو خودروی خود را جزو هشت خودروی برتر به خط پایان برساند.

تیم فرمول 1 لوتوس در مسابقات گرند پریکس ژاپن خوش درخشید و برای اولین بار از سال 2013 و مسابقات هند توانست هر دو خودروی خود راجزو هشت خودروی برتر به خط پایان برساند.رومان گروسجن توانست رتبه هفتم و با اختلاف 1/3 ثانیه پاستور در رتبه هشتم قرار گرفتند.

رومان:
ما هردو خودرو را به نقطه پایان رساندیم و آن هم در رده ای که در دوسال گذشته به آن دست نیافته بودیم و از این بابت بسیار خوشحالیم . اگر بخواهم در مورد روش رانندگی خودم در این مسابقه نظری ارایه بدهم در واقع می توانم بگویم که تمام تلاش من این بود که نیکو هوکنبرگ را شکست دهم اما خوب نشد. البته یک چالش جدی هم با تایرها در پیچ های آخر داشتم و به نظرم محدودیت های جدیدی که در لاستیک های جدید پیرلی قرار داده شده باعث شد که نتوانیم به نهایت انتظاراتمان برسیم و قطعا برای مسابقات بعدی بررسی و رفع خواهد شد .

پاستور:
یک رقابت خوب برای ما بود و قطعا بعد از فشارها و تمرین های مداوم یک جایگاه مناسب را برای تیم لوتوس رقم بزنیم. بسیار از این بابت که نتونستم هوکنبرگ را شکست دهم متاسفم پس قطعا تمام استراتژی ها و شرایط فعالیت بهتر موتور را بررسی مجدد انجام دهیم. تیم ما فعالیت و هماهنگی گروهی بی نظیری را دارد و با امتیازات ارزشمندی که به دست آوردیم قطعا برای بقیه فصل بسیار امیدوار هستیم.

فدریکو گاستالدی
این نتیجه خیلی خوبی برای تیم ما بود چون واقعا براش زحمت کشیده بودند و من هم میخواهم که از همه اعضای تیم تشکر کنم چون مسلما بدون کمک همه امکان پذیر نبود و قطعا از نظر فنی و تجربی باعث میشود که بتوانیم با نیروی قویتری به سوچی برگردیم.

 

Source : www.lotuscars.com

آخرین-اخبار-و-رویدادها آخرین-اخبار-و-رویدادها آخرین-اخبار-و-رویدادها